Ks. Proboszcz

Ks. Proboszcz

Ks. prał. Jan Karbowski Urodzony 22. 07.1957r. w Ostródzie. Na kapłana wyświęcony 06.06.1982, w Olsztynie przez Bpa Jana Obłąka. Jest Kanonikiem Honorowym Kapituły Konkatedralnej Sambijskiej i Kapelanem Honorowym Jego Świątobliwości.
Ks. Wikariusz

Ks. Wikariusz

Ks. Krzysztof Pachucki. Urodzony 30.05.1979 r. w Augustowie.Na kapłana wyświęcony 22.05.2004 r., w Ełku, przez Bpa Jerzego Mazura.
Ks. Wikariusz

Ks. Wikariusz

Ks. Sławomir Hońko. Urodzony 09.10.1972 r. w Suwałkach. Na kapłana wyświęcony 28.05.2005 r., w Ełku, przez Bpa Jerzego Mazura.
Ks. Rezydent

Ks. Rezydent

Ks. Krzysztof Zubrzycki urodzony 29.09.1978 r. w Ełku. Na kapłana wyświęcony 22.05.2004 r., w Ełku, przez Bpa Jerzego Mazura. E-mail: ks-zubrzycki@wp.pl
Ks. Kapelan

Ks. Kapelan

Ks. Kan. Lech Ciężczyk urodzony 02.01.1954r. w Godowie. Wyświęcony 17.06.1979r. w Olsztynie, przez Bpa Józefa Glempa.
Ks. Emeryt

Ks. Emeryt

Ks. prał. Stanisław Józef Kwarciński urodzony 18.10.1940r. w Bobowej (diec. Tarnowska). Wyświęcony na kapłana 21.06.1964r. w Olsztynie, przez Bpa Tomasza Wilczyńskiego. Kanonik Gremialny Kapituły Katedralnej Ełckiej, Kapalen Honorowy Jego Świątobliwości.
Ks. Emeryt

Ks. Emeryt

Ks. Lucjan Szostkowski
TOP